DOSTAWA

Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele posiadamy w swoim magazynie we Wrocławiu. Nie sprowadzamy produktów dopiero w momencie pojawienia się zamówienia, co często zdarza się w innych firmach. Dzięki temu czas dostawy do Państwa jesteśmy w stanie skrócić do minimum.

Czas zamówienia w zależności od rodzaju i wielkości zamówienia waha się od 1 do 3 dni.

 

Oferujemy dwa sposoby dostawy:

  • Doręczenie przez firmę kurierską lub spedycyjną – KOSZT 0 zł
  • Doręczenie przez naszych specjalistów z montażem – KOSZT 490 zł – 690
    • Wrocław i okolice do 100 km – 490 zł.
    • Powyżej 100km – 690 zł.

W przypadku wysyłki odbiorca jest na bieżąco informowany o postępie dostawy.

Poza dostawą oferujemy także odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy, który jest oczywiście bezpłatny. Jedyne, co należy uczynić, to poinformować nas o chęci odbioru jeden dzień przed przyjazdem.

 

SPOSÓB PAKOWANIA

Każda sauna jeszcze przed spakowaniem jest sprawdzana pod kątem jakości wykonania, a następnie pakowana w wytrzymałe materiały do pakowania. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłane przez nas sauny były jak najlepiej zabezpieczone.

 

MONTAŻ

Czas montażu jednej sauny wynosi około 40 minut. Sauna składa się z gotowych elementów, więc należy złożyć ją tylko w całość za pomocą podstawowych narzędzi. W przypadku zamówienia większej ilości czas montażu automatycznie się wydłuża.
Do każdej sauny dołączamy czytelną instrukcję montażu i obsługi.

 

GWARANCJA

Wszystkie sprzedawane przez nas sauny objęte są gwarancją, którą otrzymują Państwo w formie elektronicznej i papierowej wraz ze wszystkimi certyfikatami:

  • Kabiny – 2 lata gwarancji
  • Elementy grzewcze (promienniki, maty) – 5 lat gwarancji

Dodatkowo gwarantujemy pełne wsparcie od początku do końca transakcji, podczas okresu gwarancyjnego, a także po jego upłynięciu!

W siedzibie naszej firmy posiadamy również profesjonalny serwis oraz nielimitowany dostęp do części zamiennych. Nasi wykwalifikowani serwisanci są w stanie rozwiązać skutecznie każdy problem w bardzo krótkim czasie.

 

PŁATNOŚĆ

Kierując się jak największym dobrem naszych klientów do każdej transakcji i płatności podchodzimy bardzo indywidualnie. Szczegóły płatności uzgadniamy przed podpisaniem umowy i wszelkimi wzajemnymi zobowiązaniami.

 

Zapraszamy do kontaktu i zakupów!