DOSTAWA

Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele posiadamy w swoim magazynie we Wrocławiu. Nie sprowadzamy produktów dopiero w momencie pojawienia się zamówienia, co często zdarza się w innych firmach. Dzięki temu czas dostawy do Państwa jesteśmy w stanie skrócić do minimum.

Czas zamówienia w zależności od rodzaju i wielkości zamówienia waha się od 1 do 3 dni.

 

Oferujemy dwa sposoby dostawy:

  • Doręczenie przez firmę kurierską lub spedycyjną – KOSZT 0 zł
  • Doręczenie przez naszych specjalistów z montażem – KOSZT 0zł

W przypadku wysyłki odbiorca jest na bieżąco informowany o postępie dostawy.

Poza dostawą oferujemy także odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy, który jest oczywiście bezpłatny. Jedyne, co należy uczynić, to poinformować nas o chęci odbioru jeden dzień przed przyjazdem.

 

SPOSÓB PAKOWANIA

Każdy fotel jeszcze przed spakowaniem jest sprawdzany pod kątem jakości wykonania, a następnie pakowany w wytrzymałe materiały do pakowania. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłane przez nas fotele były jak najlepiej zabezpieczone

 

MONTAŻ

Czas montażu fotela wynosi około 30 minut. Fotel składa się z gotowych elementów, więc należy złożyć ją tylko w całość za pomocą podstawowych narzędzi. W przypadku zamówienia większej ilości czas montażu oraz realizacji automatycznie się wydłuża.

Do każdego fotela dołączamy czytelną instrukcję montażu i obsługi oraz gwarancję.

 

GWARANCJA

Wszystkie sprzedawane przez nas fotele objęte są gwarancją, którą otrzymują Państwo w formie elektronicznej i papierowej wraz ze wszystkimi certyfikatami:

  • Gwarancja półkomercyjna (klienci indywidualni) – 24 miesiące
  • Gwarancja komercyjna (firmy, oranizacje) – 12 miesięcy

Dodatkowo gwarantujemy pełne wsparcie od początku do końca transakcji, podczas okresu gwarancyjnego, a także po jego upłynięciu!

W siedzibie naszej firmy posiadamy również profesjonalny serwis oraz nielimitowany dostęp do części zamiennych. Nasi wykwalifikowani serwisanci są w stanie rozwiązać skutecznie każdy problem w bardzo krótkim czasie.

 

PŁATNOŚĆ

Kierując się jak największym dobrem naszych klientów do każdej transakcji i płatności podchodzimy bardzo indywidualnie. Szczegóły płatności uzgadniamy przed podpisaniem umowy i wszelkimi wzajemnymi zobowiązaniami.

 

Zapraszamy do kontaktu i zakupów!